Serwetki dla restauracji

Zadzwoń do nas!

+48 692 478 554

Serwetki Logowane

Chcesz nadać swojemu lokalowi indywidualnego charakteru i wyróżnić go od innych placówek gastronomicznych? Świetnie trafiłeś! Skorzystaj z naszej oferty serwetek logowanych. 

Stwórz swój własny wygląd serwetek i ciesz się unikalnymi serwetkami dla Twojego lokalu, baru, restauracji, kawiarni czy hotelu.

Korzystamy jedynie z surowca papierowego, który jest pozbawiony efektu kruszenie i pylenia. Zapewnia odpowiedni poziom wygody oraz higieny.

Produkujemy serwetki w czterech wariantach wymiarowych i w różnych zestawieniach kolorystycznych.

Przygotowujemy specjalne wyroby z nadrukiem w postaci logo, nazwy lokalu gastronomicznego, grafiki i tym podobnych rozwiązań, wybranych przez naszych Klientów.

Do każdego zamówienia i projektu podchodzimy indywidualnie.

Dlaczego warto mieć serwetki?

 • Pierwsze wrażenie

  Najważniejsze jest pierwsze wrażenie. Aby stworzyć właściwą atmosferę wkładają Państwo dużo wysiłku w dekorację wnętrza, oświetlenie i nakrycie stołu. Nasze serwetki zostały tak zaprojektowane, aby dopełnić wykreowany przez Państwa nastrój i styl.

 • Atmosfera

  Serwetki z logo świetnie pasować będą do atmosfery Państwa lokalu.

 • Skuteczna promocja

  Serwetki z nadrukiem pozwalają na proste, skuteczne i niekosztowne promowanie wizerunku lokalu.

 • Tanio i wyjątkowo

  Serwetka z logo to najtańszy sposób reklamy pokazujący wyjątkowość miejsca w którym klient przebywa. (szacunkowy koszt już od 0,025 pln za sztukę)

 • Dekoracja

  Serwetka z logo w szczególny sposób dekoruje wnętrze lokalu, a przy tym idealnie przypomina o miejscu w którym się Państwa gość znalazł.

 • Wizytówka

  Serwetkę z logo możecie Państwo użyć jako nośnik informacji o ofercie, adresie, telefonie, stronie internetowej, lokalizacji np. mapka dojazdu do Państwa restauracji czy hotelu itp.

 • Cieszy oko

  Serwetka z nazwą i logo serdecznie wita klientów w Państwa lokalu 90% klientów ogląda serwetki z nadrukiem, część kolekcjonuje, część zabiera aby pokazać innym gdzie się świetnie bawili - a wszystkim pozostaje w pamięci.

Logo wykonujemy na serwetkach papierowych, pochette oraz Airlaid

Skontaktuj się z nami po darmową wycenę!

Wystarczy wysłać nam swoje logo w dowolnym formacie, a w odpowiedzi otrzymacie Państwo gotowy projekt oraz wycenę.

Logo prosimy wysyłać na adres 
biuro@serwetkidlarestauracji.pl

lub przez formularz obok.